بنر لایه باز ولادت امام رضا

طرح بنر لایه باز ولادت امام رضا علیه السلام و یا بنر میلاد امام رضا (ع) در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود به صورت بنر عمودی ولادت امام رضا (ع) و یا بنر میلاد حضرت رضا به صورت پوستر و یا بنر و ... استفاده نمایید با توجه به اینکه این طرح لایه باز بوده است قسمتهای مختلف طرح را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز ولادت امام رضا

بنر ولادت امام رضا علیه السلام متشکل از لایه های زیر بوده است : تایپوگرافی یا علی ابن موسی الرضا به همراه گل اسلیمی و مرغ اسلیمی ، وکتور png پروانه مینیاتوری ، وکتور png گل در بک گراند طرح ، وکتور برگ ، تایپوگرافی شعر برای امام رضا (ع) ، متن خطاطی شده ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا مبارک باد ، و ...

بنر میلاد امام رضا

بنر میلاد امام رضا علیه السلام در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر عمودی ولادت امام رضا علیه اسلام و یا بنر میلاد امام رضا (ع) و .... به صورت بنر و یا پوستر و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز بنر ولادت امام رضا را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر ولادت امام رضا علیه السلام

طرح بنر ولادت امام رضا

بنر لایه باز ولادت امام رضا

 جدول مشخصات بنر لایه باز ولادت امام رضا (ع)

کد طرح 2680
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 25 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز ولادت امام رضا (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود