طرح لایه باز بنر هفته تعاون

پوستر هفته تعاون لایه باز
 

نمونه طرح لایه باز   
 

طرح+هفته+تعاون+لایه باز
 

 دانلود+بنر+هفته+تعاون


جدول مشخصات بنر لایه باز 13 الی 19 شهریور ماه ، هفته تعاون گرامی باد

کد طرح
1582
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل
21 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از ویژگی طرح بنر هفته تعاون که در تاریخ 13 الی 19 شهریور ماه میباشد می توان به نکات زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز هفته تعاون با فرمت psd و در سایت پی اس دی پرینت و به صورت لایه باز به عبارتی طراحی شده است که متشکل از لایه هایی میباشد که عبارتند از : وکتور چرخ دنده یا png چرخ دنده که نمادی از تعاون و همکاری صنعت های متخلف در جامعه میباشد، وکتور و یا png گل های فانتزی مخصوص طراحی های ملی مذهبی، وکتور پروانه فانتزی و مینیاتوری مخصوص طراحی های ملی مذهبی، وکتور پرچم با کیفیت ایران یا png پرچم ایران به صورت با کیفیت، متن بنر هفته تعاون: 13 الی 19 شهریور ماه هفته تعاون گرامی باد، تایپوگرافی هفته تعاون گرامی باد، طرح اسلیمی در دو طرف طرح بنر هفته تعاون، و... که همه این لایه ها و المانهای نام برده را شما می توانید به صورت مجزا از یکدیگر ویرایش و جابه جا نمایید در نرم افزار فتوشاپ.

طرح بنر لایه باز 13 الی 19 شهریور ماه، هفته تعاون در سایز 30 در 42 و یا A3 طراحی شده است که می توانید این سایز را به اندازه های دلخواه خود تغییر دهید با توجه به dpi 300 این طراحی یعنی طرح بنر هفته تعاون، تغییر سایز این طرح و یا این بنر به سایز به طور مثال 3 در 4 متر و با dpi 72 که مناسب چاپ بنر استندهای سطح شهر میباشد، هیچگونه افت کیفیت چاپی نخواهید داشت.

علاوه بر چاپ طرح بنر هفته تعاون روی بنر شما می توانید طرح بنر لایه باز هفته تعاون را به صورت پوستر هفته تعاون و به صورت ماشینی چاپ نمایید.در هر صورت استفاده از این طرح بستگی به نیاز شما دارد.

سایر طرح های هفته تعاون را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

 خرید و دانلود طرح هفته تعاون

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك