بنر میلاد امام رضا

طرح بنر لایه باز میلاد امام رضا (ع) و یا بنر لایه باز ولادت امام رضا علیه السلام ، در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود به صورت بنر و یا پوستر برای میلاد حضرت رضا (ع) استفاده نمایید با توجه به فرمت این طرح کلیه قسمتهای آن را می توانید ویرایش نمایید و به صورت عمودی استفاده و چاپ نمایید.

بنر لایه باز ولادت امام رضا

بنر لایه باز ولادت و میلاد حضرت رضا (ع) که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید متشکل از لایه های زیر بوده است که کلیه قسمتهای آن را می توانید ویرایش نمایید : تصویر png پرچمسبز رنگ به همراه تایپوگرافی علی بن موسی الرضا ، تصویر png اسلیمی ، تایپوگرافی یا امام رئوف به همراه گلهای اسلیمی و مینیاتوری و پروانه ، متن خطاطی شده ولادت باسعادت ولی نعمتان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گرامی باد ، کادر تذهیب دار ، وکتور png گلهای مینیاتوری ، و ... شما می توانید همه قسمتهای این طرح بنر برای ولادت امام رضا (ع) را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز میلاد امام رضا

بنر لایه باز میلاد حضرت رضا علیه السلام در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر عمودی 2 در 3 متر و یا بزرگتر و ... و یا به صورت پوستر در اندازه های مختلف و ... استفاده نماید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر ولادت امام رضا ع را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر ولادت و میلاد امام رضا علیه السلام

بنر لایه باز ولادت امام رضا

بنر لایه باز میلاد امام رضا

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز ولادت  میلاد امام رضا علیه السلام

کد طرح 2684
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز ولادت امام رضا علیه السلام

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود