طرح بنر لایه باز عید قربان

طرح بنر لایه باز عید قربان

  • سه شنبه 07 مرداد 1399
  • 782
0ديدگاه

بنر لایه باز عید سعید قربان

طرح بنر لایه باز عید قربان و یا بنر عید قربان در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد ازخرید و دانلود در انواع طرح بنر برای عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت ، با توجه به نیاز خود در اندازه های مختلف استفاده نمایید با توجه به فرمت این طرح قسمتهای مختلف طرح را یم توانید ویرایش نمایید.

بنر لایه باز عید سعید قربان

بنر لایه باز عید سعید قربان ، از لایه های زیر تشکیل شده است : تایپوگرافی عید سعید قربان به همراه گلهای اسلیمی ، و مرغ اسلیمی ، تصویر png پروانه اسلیمی ، وکتور png کبوتر ، تصویر png ریسه های لامپ ، جمله امام علی (ع) درباره عید قربان : عید قربان روزی است که حرمتی بس بزرگ دارد پس خدا را بسیار یاد کنید و از او آمرزش بخواهید ، خطاطی نستعلیق متن بنر عید قربان : فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت بر شیفتگان هدایت مبارک باد ، طرح تذهیب و بک گراند اسلیمی و اسلامی در زمینه طرح ، و ... که می توانید همه قسمتهای بنر عید قربان و دهه امامت و ولایت را ویرایش و سپس استفاده نمایید.

طرح بنر عید قربان و دهه امامت و ولایت

طرح بنر عید قربان که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 30  در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای بزر به صورت باکیفیت استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز طرح بنر عید قربان را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر عید سعید قربان

بنر عید سعید قربان

طرح بنر عید سعید قربان

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز عید سعید قربان

کد طرح 2710
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 17 MB
قیمت(تومان) 50/000 تومان

خرید و دانلود طرح بنر لایه باز عید سعید قربان

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود