طرح بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر

طرح بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع) و یا بنر لایه باز سالروز شهادت امام باقر علیه السلام ، در فرمت psd بوده و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرحهای بنر و پوستر برای سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) استفاده نمایید قسمتهای مختلف طرح لایه باز بنر شهادت امام باقر را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر

بنر شهادت امام محمد باقر علیه السلام ، و یا بنر لایه باز شهادت امام باقر (ع) همانطور که در تصویر پیش فرض مشاهده می نماید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تایپوگرافی و کایگرافی یا باقر العلوم به صورت طلایی به همراه گلهای اسلیمی و پروانه ها اسلیمی و تصویر png نور شمع ، تصویر pngحاشیه اسلیمی در اطراف و بک گراند طرح ، خطاطی نستعلیق سالروز شهادت جانسوزانه پیوای علم و دانش امام محمد باقر علیه السلام بر تمام شیعیان تسلیت باد ، تصویر png تذهیب اسلامی در بک گراند طرح ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح بنر شهادت امام محمد باقر (ع)  را ویرایش و جابجا نمایید.

بنر سالروز شهادت امام محمد بار (ع)

بنر لایه باز سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السلام ، در اندازه استاندارد و به صورت عمودی 30 در 42  سانتی متر طراحی شده است که به صورت بنر 2 در 3 متر و ... می توانید استفاده و چاپ نمایید در تصویر زیر می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر شهادت امام محمد باقر (ع) را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد باقر (ع)

بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر

طرح بنر لایه باز شهادت امام باقر

 جدول مشخصات بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

کد طرح 2706
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 38 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود