طرح بنر لایه باز روز مجلس

طرح بنر لایه باز روز مجلس شورای اسلامی

نمونه طرح لایه باز بنر روز مجلس

طرح بنر روز مجلس

طرح بنر روز مجلس

طرح بنر لایه باز روز مجلس

در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که می توانید طرح بنر روز مجلس شورای اسلامی را پس از دانلود از سایت ما در انواع چاپ بنرهای خود مورد استفاده قرار دهید. با توجه به لایه باز بودن طرح بنر روز مجلس امکان ویرایش هر قسمت از طرح را که مد نظر شما باشد امکان پذیر است.

طرح بنر لایه باز روز مجلس

در ابعاد 300 در 100 سانتی متر تهیه و طراحی شده است در عین حال شما می توانید با توجه به نیاز خودتان این طرح را بزرگتر و یا کوچک تر نمایید و یا در ابعاد دیگری مورد استفاده قرار دهید طرح بنر لایه باز روز مجلس شورای اسلامی به مناسب شهادت آیت الله مدرس که برابر با دهم آذر هر سال میباشد طراحی شده است که متشکل از لایه های : تصویر رهبر با کیفیت بالا و تصویر آیت الله مدرس با کیفیت بالا و با فرمت png و طرح تایپوگرافی دهم آذر روز مجلس گرامی باد به خط نستعلیق و شکسته و متن جمله رهبری درباره مجلس که می فرمایند : مجلس شورای اسلامی امید نظام و مظهر اقتدار و اختیار ملت است. به خط نستعلیق و شکسته یه صورت ترکیبی میباشد علاوه بر این لایه های دارای وکتور گل های مینیاتوری ، طرح png پرچم ایران با کیفیت بالا ، طرح های تذهسی در زمینه طراحی به صورت اسلامی و وکتورهای برگ درخت و ... میباشد.

طرح بنر لایه باز روز مجلس

را می توانید در مناسبت مربوط به این موضوع مورد استفاده و چاپ قرار دهید به صورت مثال می توانید طرح بنر لایه باز روز مجلس را به صورت بنر افقی در ابعاد تعیین شده به صورت بنر چاپ نمایید در عین حال نیز می توانید به صورت افست نیز چاپ نمایید که بستگی به نیاز شما دارد.

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر روز مجلس شورای اسلامی

کد طرح 1756
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 67 MB
قیمت(تومان) 6/000

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید.

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,