پوستر لایه باز انتخابات

بنر برای انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات و یا بنر تبلیغاتی انتخابات در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید پس از خرید به راحتی ویرایش و در انواع چاپ بنرهای تبلیغاتی برای نامزد انتخاباتی و یا چاپ پوستر برای پوستر انتخاباتی و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز انتخابات

طرح لایه باز بنر برای انتخابات دارای قسمت های زیر می باشد : طرح تذهیب در بکگراند بنر انتخاباتی ، وکتور پرچم ایران ، شعار انتخاباتی با عنوان شهر آباد ایرانی سربلند که به خط شکسته طراحی شده ، وکترو گل ، وکتور نور ، نمونه تصویر پیش فرض ، نمونه نام پیش فرض ، خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که می توانید همه قسمت های این پوستر تبلیغاتی انتخاباتی و یا بنر انتخاباتی را ویراش نمایید و سپس چاپ و استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز انتخابات

بنر انتخاباتی که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر بوده و دارای رزرولویشن 300 بوده که دارای کیفیت بسیار بالایی بوده که می توانید هم به صورت پوستر و هم به صورت بنر تبلیغاتی برای نامزد انتخاباتی مورد نظر خود استفاده نمایید ، کلیه اسامی و تصاویر به صورت پیش فرض بوده و می بایست با توجه به نیاز خود ویرایش نمایید. در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه طرح لایه باز این بنر تبلیغاتی انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخاباتی

طرح بنر انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  انتخابات مجلس
کد طرح 2365
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 21 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.