طرح بنر عید قربان لایه باز

طرح بنر عید قربان لایه باز

  • سه شنبه 07 مرداد 1399
  • 414
0ديدگاه

بنر عید قربان

طرح بنر عید قربان لایه باز و یا بنر لایه باز عید سعید قربان در فرمت psd طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر و پوستر از این طرح استفاده نمایید با توجه به فرمت طرح لایه باز بنر عید سعید قربان ، قسمتهای مختلف آن را می توانید ویرایش و در اندازه های 2 در 3 متر و یا بزرگتر و یا اینکه به صورت پوستر در سایزهای مختلف ، استفاده و چاپ نمایید.

بنر لایه باز عید سعید قربان

بنر لایه باز عید سعید قربان از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تایپوگرافی عید قربان بر مسلمین مبارک به همراه گلهای اسلیمی و مرغ اسلیمی و مینیاتوری ، تصویر png ریسه لامپ های رنگی ، تصویر png ابر ، تصویر png کبوتر ، خطاطی جمله امام علی (ع) درباره عید قربان : عید قربان روزی است که حرمتی بس بزرگ دارد پس خدا را بسیار یاد کنید و از او آمرزش بخواهید ، طرح های اسلیمی در بک گراند طرح و ... همانطور که مشاهده می نمایید در تصویر این طرح ، این طرح به صورت رنگ روشن و شاد طراحی شده است.

طرح بنر عید قربان

طرح لایه باز بنر عید قربان ، در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که دارای کیفیت بسیار بالایی بوده است در نتجیه اینکه در انواع سایزهای مختلف می توانید استفاده نمایید. در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر عید قربان را نیز مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر عید قربان

بنر لایه باز عید قربان

طرح بنر لایه باز عید قربان

 جدول مشخصات بنر لایه باز عید سعید قربان

کد طرح 2708
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 21 MB
قیمت(تومان) 50/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز عید سعید قربان

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود