بنر شهادت امام محمد تقی

طرح بنر شهادت امام محمد تقی علیه السلام و یا بنر شهادت امام محمد جواد (ع) در فرمت psd طراحی شده است و لایه باز بوده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح آن را به صورت بنر و یا پوستر برای شهادت امام محمد تقی علیه السلام و یا امام جواد در اندازه های مختلف به صورت عمودی استفاده نمایید.

طرح بنر شهادت امام جواد

طرح بنر لایه باز شهادت امام جواد و یا امام محمد تقی علیه السلام از لایه های زیر نشکیل شده است : تایپوگرافی یا محمد بن ایها التقی الجواد ، تصویر png شمع روشن به همراه پروانه ، تصویر png کبوتر ، تصویر png گل های اسلیمی ، تصویر png حاشیه اسلیمی و تذهیب دار ، خطاطی متن بنر سالروز شهادت جواد الائمه حضرت امام محمد تقی علیه السلام بر عموم شیعیان تسلیت باد ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح را ویرایش و سپس استفاده نمایید.

طرح بنر شهادت امام محمد تقی (ع)

طرح بنر شهادت امام محمد تقی علیه السلام در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های 2 در 3 متر و یا بزرگتر و ... و یا در اندازه استاندارد پوستر و ... استفاده نمایید در تصویر زیر می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر شهادت امام محمد تقی را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد تقی (ع)

بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

طرح بنر شهادت امام محمد تقی لایه باز

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی (ع)

کد طرح 2698
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 45 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود