بنر شهادت امام محمد باقر

طرح بنر شهادت امام محمد باقر علیه السلام و یا بنر سالروز شهادت امام باقر (ع) در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرحهای بنر و پوستر برای شهادت امام باقر (ع) استفاده نمایید قسمتهای مختلف این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

بنر شهادت امام محمد باقر علیه السلام

بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع) و بنر سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) از لایه های زیر تشکیل شده است : تایپوگرافی و کالیگرافی السلام علیک یا امام محمد باقر ، تصویر png قطره خون ، تصویر png گل های اسلیمی ، تصویر png نور شمع ، تصویر png کبوتر ، تصویر png گلهای اسلیمی و رنگی ، خطاطی نستعلی سالروز شهادت جانسوز پیشوای علم و دانش امام محمد باقر علیه السلام بر تمام شیعیان تسلیت باد ، و ... که می توانید همه قسمتهای طرح را ویرایش نمایید.

بنر سالروز شهادت امام محمد باقر (ع)

بنر شهادت امام محمد باقر و یا طرح بنر سالروز شهادت امام باقر علیه السلام ، در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با کیفیت بالا طراحی شده است که می توانید به صورت عمودی برای بنر سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر شهادت امام باقر (ع) را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد باقر

بنر سالروز شهادت امام محمد باقر

بنر شهادت امام محمد باقر لایه باز

 جدول مشخصات بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

کد طرح 2705
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 50/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود