طرح تابلو سفره خانه سنتی

طرح بنر سفره خانه سنتی و یا طرح تابلو سفره خانه سنتی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود ، در انواع چاپ بنر رستوران سنتی و یا بنر لایه باز رستوران سنتی و طرح تابلو رستوران سنتی و طرح تابلو غذاخوری سنتی و ... استفاده نمایید.

طرح تابلو سفره خانه سنتی

طرح بنر لایه باز سفره خانه سنتی و بنر رستوران سنتی از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png کادر طلایی و به همراه کاشی کاری و مکانی برای قرار دادن نام سفره خانه مورد نظر شما ، خطاطی سفره خانه سنتی ، طرح کاشی کاری فیروزه ای در بک گراند طرح ، وکتور png نور ، طرح حاشیه اسلیمی ، دوربری آبگوشت و کوفته ، دوربری دوغ ، دوربری ماست ، دوربری گوجه و صیفی جات ، دوربری نان ، دوربری جوجه کباب ، دوربری سالاد و چنگال ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح تابلو سفره خانه سنتی را ویرایش نمایید.

بنر سفره خانه سنتی

طرح بنر لایه باز سفره خانه سنتی و طرح تابلو رستوران سنتی در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در اندازه های دیگر نیز استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تابلو رستوران و غذاخوری سنتی را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر رستوران سنتی

بنر لایه باز سفره خانه سنتی

بنر سفره خانه

جدول مشخصات بنر لایه باز سفره خانه سنتی

کد طرح 2775
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 43 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز سفره خانه سنتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود