طرح بنر تسلیت پدر

طرح بنر تسلیت پدر

  • دوشنبه 22 دی 1399
  • 1163
0ديدگاه

طرح بنر تسلیت پدر

طرح بنر تسلیت پدر در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر تسلیت فوت پدر و یا بنر آماده تسلیت پدر به صورت افقی در اندازه استاندارد جهت ابراز همدردی فوت پدر و ... استفاده نمایید این طراحی در گروه "پی اس دی پرینت" تهیه و طراحی شده است

بنر تسلیت پدر لایه باز

طرح بنر ابراز همدردی پدر و یا بنر لایه باز تسلیت پدر که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : خطاطی نستعلیق متن درگذشت غم انگیز پدر گرامیتان را به شما و سایر وابستگان تسلیت عرض می نمایم ، دوربری شمع 3 بعدی روشن و ایستاده به همراه گل اسلیمی و پروانه ، دوربری گلبرگها ، دوربری حاشیه اسلیمی ، دوربری ابر ، دوربری گلی مینیاتوری در زمینه ، خطاطی ثلث انا لله و انا الیه راجعون ، کادر و مکانی برای قرار دادن خانواده محترم و از طرفه ، دوربری کبوتر و پروانه ، دوربری پر ، دوربری نور و ... که می توانید همه قسمت های این طرح بنر تسلیت پدر را ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر را جایگزین و به صورت با کیفیت چاپ نمایید.

بنر ابراز همدردی و تسلیت پدر

طرح بنر ابراز همدردی پدر که نمونه تصویر آن را مشاهده مینمایید در اندازه استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با رزولویشن 72 و به صورت بک گراند مشکی طراحی شده است که در انواع سایزهای بزرگ تر نیز می توانید استفاده نمایید.

جدول مشخصات بنر تسلیت فوت پدر

کد طرح 2833
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*300 CM
حجم فایل 25 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تسلیت پدر

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود