طرح لایه باز بنر انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخابات که تصویر آن را در بالا مشاه می نمایید به صورت لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که کلیه قسمت های آن قابل ویرایش و جابه جایی است شما می توانید ای این طرح بنر انتخاباتی در انواع بنر برای انتخابات و یا انواع پوستر برای انتخابات استفاده نمایید تمامی تصویر و اسامی طرح های انتخاباتی به صورت پیش فرض بوده است.

طرح بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات از قسمت های زیر به صورت لایه های مجاز تشکیل شده است : تصویر پرچم ایران در بکگراند طرح انتخاباتی ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، مکانی برای قرار دادن نام و تصویر کاندیدای مورد نظر شما ، تصویر png اسلیمی ، وکتور png کادر ، شعار انتخاباتی : رشد پیشرفت و آبادانی ، خطاطی و تایپوگرافی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، طرح تذهیب در زمینه طراحی و ... که می توانید کلیه قسمت های این طرح را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر برای انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در اندازه 2 در 3 متر و ... چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز و کیفیت این طرح را مشاهده نمایید .

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخابات مجلس

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  و تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2367
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 34 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.