طرح تابلوی آرایشگاه زنانه

طرح تابلوی آرایشگاه زنانه

طرح بنر آرایشگاه بانوان در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید به صورت طرح تابلوی آرایشگاه زنانه و یا طرح تابلو سالن زیبایی بانوان و یا به صورت بنر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه و ... استفاده نمایید قسمتهای مختلف این طرح را می توانید ویرایش نمایید و سپس استفاده و چاپ نمایید.

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

بنر آرایشگاه زنانه لایه باز بوده است که از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور سالن زیبایی طلایی ، وکتور png اسلیمی طلایی ، کادرهای اسلیمی طلایی ، مکانی برای قرار دادن نوشته های سالن زیبایی زنانه ، تایپوگرافی سالن زیبایی ، مکانی برای قرار دادن نام آرایشگاه زنانه ، مکانی برای قرار دادن تلفن ، کادرهای و حاشیه های اسلیمی طلایی رنگ در بک گراند طرح بنر سالن زیبایی ، وکتور png لوازم آرایشی به صورت آیکن و ... که می توانید همه قسمتهای طرح را ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو آرایشگاه زنانه

تابلوی آرایشگاه زنانه که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید ، در اندازه 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به اندازه های دلخواه استفاده و چاپ نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر لایه باز آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر سالن زیبایی بانوان

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه

 جدول مشخصات طرح بنر آرایشگاه زنانه

کد طرح 2679
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود