بنر برنامه کلاسی مدرسه پسرانه

طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه پسرانه

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را به صورت لایه باز در انواع چاپ برنامه کلاسی مدارس پسرانه و یا چاپ برنامه هفتگی مدارس پسرانه و یا چاپ طرح برنامه درسی مدارس پسرانه و .... با توجه به نیاز خودتان برای پایه های مختل استفاده نمایید.

طرح برنامه کلاسی مدرسه پسرانه

به صورت لایه باز طراحی شده که دارای قسمت های زیر میباشد : وکتور png شاخ و برگ درخت ، وکتور png زنگ مدرسه ، کادر برای قرار دادن دروس برنامه کلاسی پایه مورد نظر شما ، وکتور png کادر روزهای هفته ، وکتور png تابلو چوبی برای قرار دادن پایه کلاسی ، تصویر png دانش آموزان پسربچه ، تصویر png دانش آموزان پسر بچه در حال مطالعه ، وکتور png کتاب های درسی ، وکتور png کتاب ، وکتور png ساعت ، وکتور png گل و سبزه و آسمان و ... که همه قسمت های این طرح لایه باز برنامه کلاسی و درسی و هفتگی دانش آموزان مدرسه پسرانه را میتوانید ویرایش و سپس در انواع سایزهای دلخواه خود چاپ نمایید.

طرح بنر لایه باز برنامه درسی دانش آموزان

مدرسه پسرانه در اندازه A4 طراحی شده است که می توانید این اندازه را ویرایش کرده و تغییر نمایید و در اندازه های دلخواه خود (بزرگ تر) چاپ نمایید طرح دارای کیفیت بالایی میباشد علاه بر می این میتوانید نمونه های لایه باز و کیفیت این طرح لایه باز بنر برنامه کلاسی دانش آموزان مدرسه پسرانه را در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه پسرانه

بنر برنامه کلاسی مدرسه پسرانه

طرح لایه باز برنامه کلاسی

 

جدول مشخصات طرح لایه باز برنامه درسی مدارس پسرانه
کد طرح 2293
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 cm
حجم فایل 11 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود طرح لایه باز برنامه کلاسی دانش آموزان مدرسه پسرانه