بنر برنامه کلاسی مدرسه دخترانه

بنر برنامه کلاسی مدرسه دخترانه

در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح برنامه کلاسی و هفتگی مدارس دخترانه را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای برنامه درسی مدارس دخترانه و یا چاپ طرح لایه باز برنامه هفتگی مدارس دخترانه و یا چاپ برنامه درسی و کلاسی و هفتگی مدارس دخترانه استفاده و چاپ نمایید.

طرح برنامه کلاسی مدارس دخترانه

دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا میباشد که عبارتند از : تصویر png دختربچه ها به همراه کیف مدرسه (ایم قسمت تصویر بوده و لایه باز نیست) ، وکتور png زنگ مدرسه ، طرح png تابلو چوبی برای قرار دادن نام پایه کلاسی مورد نظر شما ، وکتور png برگ درخت ، کادر png زنگ اول تا پنجم ، کادر png روزهای هفته و مکانی برای قرار دادن نام دروس مورد نظر شما ، وکتور png رنگین کمان ، وکتور png کتاب ، وکتور png گل ، وکتور png کتاب و لوازم التحریر ، وکتور png ساعت و درخت ، و ... که همه قسمت های این طرح لایه باز برنامه کلاسی و درسی مدرسه دخترانه را میتوانید ویرایش و سپس به صورت بنر و یا پوستر برای برنامه کلاسی دانش آموزان مدارس دخترانه استفاده نمایید.

طرح لایه باز برنامه کلاسی و درسی مدرسه دخترانه

در اندازه A4 طراحی شده که میتوانید این اندازه را تغییر داده و در اندازه های دلخواه خود چاپ نمایی . با توجه به کیفیت بالای طرح قابل بزرگ کردن این طرح نیز وجود دارد در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز و کیفیت این طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه دخترانه را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه دخترانه

برنامه کلاسی مدرسه دخترانه

بنر برنامه کلاسی مدرسه دخترانه

 

جدول مشخصات طرح لایه باز برنامه درسی مدارس دخترانه
کد طرح 2294
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 cm
حجم فایل 10 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود طرح لایه باز برنامه کلاسی دانش آموزان مدرسه دخترانه