طرح های بنر پشت سن مداح های محرم

دانلود+بنرهای+محرم
 

 بنر+پشت+منبر+محرم

نمونه طرح لایه باز    
 

 دانلود+بنر+پشت+سن+مداح+محرم

 دانلود+بنر+جدید+محرم


جدول مشخصات دانلود بنرهای لایه باز پشت سر مداح های محرم  

کد طرح 1596
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل 97 MB
قیمت(تومان) 4600

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز پشت منبری محرم و یا بنر سه بعدی پشت سن مداح های محرم می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

طرح بنر سه بعدی پشت سن مداح محرم و یا طرح بنر لایه باز پشت منبری مداح های محرم با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از المانهای محرمی در لایه های زیر میباشد : وکتور کبوتر حرم ، png کبوتر حرم ، طرح تایپوگرافی و سه بعدی احب الله من احب حسینا، وکتور پرچم محرم ، تصویر دیجیتالی امام حسین (ع) به صورت سه بعدی، وکتور نقوش اسلیمی و اسلامی در بکگراند و زمینه طراحی ، png زمین و صحرا ، شعر محتشم کاشانی در وصف امام حسین (ع) : این صبح تیره دمید باز از کجا کز او/کار جهان و خلق جهان جمله در هم است به خط زیبای نستعلیق، حدیث پیامبر اکر (ص) : إنَّ الحُسَینَ مِصباحُ الهُدی وسَفینَةُ النَّجاةِ به صورت کالیگرافی و به خط ثلث ، وکتورهای ابر و یا براش های ابر و مه ، و ... که تمامی این المانهای محرمی و لایه ها کاملا قابل ویرایش و جابه جایی هستند .

طرح بنر سه بعدی و پشت سن مداح محرم در سایز 50 در 30 سانتی متر و با رزولیشن 300 طراحی شده است که این سایز را شما می توانید بنا به نیاز خود تا هر اندازه ای بخصوص در چاپ بنر بزرگ نمایید با توجه به رزولویشن بالای این طراحی هیچ گونه افت کیفیت پس از بزرگ کردن و چاپ بنر آن نخواهد داشت.

طرح بنر سه بعدی پشت منبری مداح محرم در مد رنگی cmyk طراحی شده است که در نتیجه خروجی چاپ این طرح روی هر متریالی با طرح اولیه آن تفاوتی از نظر رنگبندی نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز و سه بعدی بنر پشت سن مداح محرم هم به صورت افست و هم به صورت دیجیتالی می توانید چاپ نمایید مانند چاپ بنر و چاپ پوستر و ... که این هم بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد .

سایر طرح های بنر محرم را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,