دانلود بنر لایه باز دهه امامت و ولایت

 طرح+بنر+دهه+امامت+ولایت

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+دهه+امامت+ولایت

دانلود+بنر+دهه+امامت+ولایت


جدول مشخصات دانلود بنر دهه امامت و ولایت

کد طرح 1560
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 28 MB
قیمت(تومان) 9/000

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت میتوان به موراد زیر اشاره نمود: 

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت با فرمت psd طراحی شده است که این فرمت به صورت لایه باز میباشد و لایه های آن متشکل از : وکتور کبوتر یا png کبوتر، گل های پرپر، وکتور گل های مینیاتوری، گل با فرمت png ، براش ابر، تایپوگرافی دهه امامت و ولایت، و متن بنر دهه امامت و ولایت: فرا رسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت بر عموم مسلمین جهان مبارک باد، طرح تذهیب و طرح اسلیمی، گل های مینیاتوری با فرمت png ، تصویر غدیر خم یا تصویر به امامت رسیدن حضرت علی (ع) و ... میباشد که همگی این وکتور و طرح ها به صورت لایه باز مجزا و قایل تغییر و تحول میباشد.

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت در سایز استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با dpi 300 طراحی شده است که این سایز قابل ویرایش نیز میباشد و شما می توانید طرح بنر یا پوستر دهه امامت و ولایت را به سایز 2 در3 متر و با dpi 72 تغییر دهید و به صورت چاپ دیجیتال بنر انجام دهید.

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت در فرمت رنگی cmyk تهیه و طراحی شده است که در نتیجه خروجی چاپ ان روی انواع متریال با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت.

طرح بنر دهه امامت و ولایت را می توانید هم به صورت افست مانند چاپ پوستر و یا به صورت دیجیتال مانند چاپ بنر و ... با توجه به کار خود استفاده نمایید.

خرید و دانلود طرح