دانلود تراکت لایه باز رستوران و غذای آماده

دانلود+تراکت+رستوران
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 تراکت رستوران و غذای آماده


جدول مشخصات طرح تراکت لایه باز رستوران و غذای اماده

کد طرح 1551
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 20*15 cm
حجم فایل 17 MB
قیمت(تومان) 3600

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح تراکت لایه باز رستوران و غذای آماده می توان به موارد زیر اشاره نمود‌: 

طرح تراکت لایه باز رستوران و غذای آماده در سایز استاندارد تراکت A5 طراحی شده است البته این سایز به صورت پیش فرضه و شما می توانید این سایز را به دلخواه تغییر دهید.فقط برای تغییر سایز به تناسب طول و عرض را بزرگ نمایید تا لایه های طرح بهم نخورد.

طرح تراکت لایه باز رستوران متشکل از چندین لایه ست و به صورت کاملا لایه باز که عبارتند از : وکتور آشپز، png آشپز مرد، لوگوی سرآشپز (که به صورت پیش فرض است) مکانی برای نوشتن رستوران و غذای اماده و شعار رستوران" لذت واقعی برای کسانی که کیفیت برایشان مهم است" همراه با تصاویر غذای ایرانی، و ... که هر یک از این لایه ها قابل ویرایش و جابه جایی هستند.

طرح تراکت رستوران و غذای آماده را می توانید در انواع چاپ های دیجیتالی خود مانند بنر و یا چاپ افست بخصوص در قالب تراکت و یا پوستر و یا در دیگر موراد دلخواه شما چاپ نمایید که برای سفارشات رستوران ،غذای آماده، تالارهای پذیرایی، آشپرخانه ها و .... می توانید استفاده نمایید.

طرح تراکت لایه باز رستوران و غذای آماده با مد رنگی cmyk طراحی شده است که مخصوص چاپ میباشد.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت رستوران کافی شاپ ,

تصوير استاتيك