طرح بنر لایه باز پشت سن هفته دفاع مقدس

دانلود+بنر+هفته+دفاع+مقدس

بنر پشت سن هفته دفاع مقدس

نمونه طرح لایه باز    
 

دانلود بنر هفته دفاع مقدس
 

 بنر هفته دفاع مقدس


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس   

کد طرح
1605
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل
50 MB
قیمت(تومان) 3600

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز پشت سن هفته دفاع مقدس می توان به  نکات ذیل اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت به صورت لایه باز تهیه و طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد که عبارتند از : تایپوگرافی متن هفته دفاع مقدس گرامی باد، وکتو پرچم ایران با کیفیت بالا ، وکتور گل های مینیاتوری ، وکتور پرنده مینیاتوری، وکتور گل های ویزه طراحی های ملی مذهبی، وکتور اسلیمی و تذهیب ، وکتور قطره های خون ، تصویر سنگر png سنگر ، جمله رهبر در مورد هفته دفاع مقدس : دفاع مقدس از بزرگترین افتخارات ملت ایران استو... دیگر المانهای ملی مذهبی که به صورت لایه در این طرح میباشد که با راحتی می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس در سایز 50 در30 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که به راحتی می توانید این طرح را بزرگ نموده و در چاپ بنر پشت سن مراسم هفته دفاع مقدس چاپ و استفاده نمایید با توجه به رزولویشن بالای این طرح یعنی طرح هفته دفاع مقدس هیچگونه افت کیفیتی چاپی نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز پشت سن هفته دفاع مقدس را هم می توانید به صورت افست در چاپ پوستر و هم به صورت دیجیتال در چاپ بنر و .... سایر متریال ها چاپ نمایید با توجه به مد رنگی استاندارد cmyk پس از چاپ این طرح با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی هیچگونه تفاوتی نخواهد داشت.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های لایه باز بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك