طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس به صورت لایه باز

طرح+بنر+هفته+دفاع+مقدس 

 بنر+دفاع+مقدس

 

نمونه طرح لایه باز    
 

طرح+بنر+لایه+باز+هفته+دفاع+مقدس
 

 بنر لایه باز هفته دفاع مقدس


جدول مشخصات طرح بنر هفته دفاع مقدس   

کد طرح
1607
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل
78 MB
قیمت(تومان) 3900

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز و پشت سن هفته دفاع مقدس می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از :

بنر لایه باز هفته دفاع مقدس با فرمت psd و به صورت لایه باز میباشد که متشکل از المانهای دفاع مقدس به صورت لایه های زیر میباشد که عبارتند از : وکتور کبوتر ، تصویر png مقام معظم رهبری ، وکتور کلاه رزمنده ، وکتور و یا png قمقمه آب رزمنده ، تصویر png پوتین رزمنده ، وکتور زمین خشک و یا تصویر png زمین خشک ، وکتور تذهیب و اسلیمی در دو طرف طراحی ، تصویر png گل شقایق و یا گل لاله ، وکتور آسمان و ابر ، تصویر با کیفیت پرچم ایران به صورت png ، تایپوگرافی هفته دفاع مقدس گرامی باد و متن سه بعدی دفاع مقدس با کیفیت بسیار بالا ، جمله رهبر ذر مورد دفاع مقدس که می فرمایند : دفاع مقدس از بزرگترین افتخارات ملت ایران است به خط نستعلیق ، و ... که تمامی این المانهای دفاع مقدس را می توانید به صورت لایه های مجزار از یکدیگر مشاهده و ویرایش نمایید.

طرح لایه باز هفته دفاع مقدس به سایز 50 در 30 و با رزولویشن 300 طراحی شده است که در نتیجه بزرگ کردن این بنر در سایز های مختلف و چاپ آن روی بنر افت کیفیتی نخواهد داشت و به همان کیفیت طراحی چاپ خواهد شد.

طرح لایه باز بنر هفته دفاع مقدس را هم می توانید به صورت دیجیتالی در چاپ بنر و هم به صورت افست در چاپ پوستر  و ... چاپ و در این مناسب یعنی هفته دفاع مقدس استفاده نمایید.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های لایه باز بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك