دانلود طرح بنر جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 97

بنر+هفته+تعاون
 

نمونه طرح لایه باز   
 

بنر+جشنواره+هفته+تعاون
 

 بنر تعاونی های برتر سال 97


جدول مشخصات بنر لایه باز جشنواره ملی تعاونی ها برتر سال 1397

کد طرح
1583
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل
24 MB
قیمت(تومان) 4000

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر جنشواره ملی تعاونی های برتر سال 97 که در تاریخ 13 الی 19 شهریور هر سال میباشد می توان به موارد ذیل اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز سیزده همین جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 97 با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد : تصویر مقام معظم رهبری با فرمت png و با کیفیت، طرح تذهیب در بکگراند طراحی، آرم جمهوری اسلامی ایران ، وکتور پرچم ایران یا png پرچم با کیفیت ایران، وکتور ابر دز زمینه طراحی ، تایپوگرافی هفته تعاون گرامی باد، تایپوگرافی شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی، و جمله رهبر در مورد هفته تعاون که می فرمایند: همین تعاون می تواند کشور را بخصوص امروز از لحاظ اقتصادی هم نجات بدهد ، وکتور گل یا png گل های مینیاتوری و فانتزی ، وکتور اسلمی در دو طرف طراحی و ... که همگی این لایه ها قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ می باشد.

طرح بنر لایه باز سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 1397 در سایز استاندارد A3 یا 30 در 42  و با dpi 300 طراحی شده است که مناسب چاپ بنر و چاپ پوستر بسیار میباشد در عین حال شما می توانید سایز این طراحی را با توجه به اندازه دلخواه خود تغییر و تحول دهید.

طرح بنر لایه باز جشنواره ملی تعاونی های برتر را هم می توانید به صورت دیجیتال و هم به صورت افست مانند چاپ بنر و چاپ پوستر استفاده و چاپ نمایید و یا روز هر متریال دیگری. با توجه به این طراحی های سایت ما با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی میشود خروجی چاپ این طرح همانند سایر طرح های سایت با طرح اولیه آن هیچگونه تفاوتی از نظر رنگنبدی نخواهد داشت و به همان کیفیت مطلبو چاپ خواهد شده.

سایر طرح های هفته تعاون را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك