بنر لایه باز انتخابات مجلس

بنر تبلیغاتی انتخابات

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید هم به صورت پوستر تبلیغاتی انتخابات مجلس و هم به صورت بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس و طرح تبلیغاتی انتخابات مجلس استفاده نمایید . تصاویر نمونه لایه باز این بنر تبلیغاتی انتخاباتی را در انتهای همین مطلب می توانید مشاهده نمایید.

بنر لایه باز انتخابات مجلس

طرح بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید لایه باز بوده و دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا می باشد که عبارتند از : تصویر پرچم ایران در بکگراند بنر انتخابات ، طرح تذهیب در زمینه بنر ، مکانی برای قرار دادن تصویر نامزد انتخاباتی مورد نظر شما که البته به صورت پیشفرض ما قرار داده ایم به همراه نام ، کادر ، وکتور png گل ، شعار انتخاباتی با عنوان خدمتی صادقانه ، خطاطط نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که می توانید کلیه قسمت ها را ویرایش کرده و با توجه به نیازتان هم به صورت پوستر و هم به صورت تراکت و هم به صورت بنر برای انتخابات استفاده و چاپ نمایید.

بنر تبلیغاتی و لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن در بالا قابل مشاهده بوده در اندازه 30 در 42 سانتی متر بوده و با رزرولویشن 300 طراحی شده که دارای کفیت بالایی بوده در نتیجه در انواع اندازه های بنر 2 در 3 متر و یا حتی بزرگتر و .... استفاده نمایید.

 

بنر لایه باز برای انتخابات مجلس

طرح بنر انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات

 

جدول مشخصات بنر تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2369
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز انتخابات مجلس

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.