دانلود بنر انتخابات لایه باز

طرح بنر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات که نمونه تصویر آن در بالا نیز قابل مشاهده است در فرمت psd طراحی شده و قابل ویرایش و جابه جایی می باشد شما می توانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ بنرهای تبلیغاتی برای انتخابات و یا چاپ پوسترهای تبلیغاتی برای انتخابات مجلس و .... استفاده نمایید.

بنر لایه باز تبلیغاتی برای انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخاباتی شامل لایه های زیر به صورت مجزا می باشد که عبارتند از : وکتور png پرچم ایران ، وکتور کادر ، وکتور ابر ، وکتور نور ، مکان برای قرار دادن تصویر نامزد انتخابات ، مکان برای قرار دادن نام کاندید انتخابات ، بکگراند و زمینه ابی رنگ ، وکتور کادر برای قرار دادن سوایق نامزد انتخابات ، شعار انتخاباتی با عنوان اندیشه ای نو ایجاد تحول ، وکتور png موج و ... که همه قسمت های این طرح بنر انتخاباتی قابل ویرایش و جابه جایی است.

طرح پوستر برای انتخابات

طرح بنر لایه باز برای انتخابات در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده است و با رزولویشن 300 که همه قسمت های این طرح بنر انتخاباتی را می توانید ویرایش نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر انتخاباتی را مشاهده کرده شما میتوانید از این طرح در انواع بنرهای تبلیغاتی کاندیدا انتخابات و یا انواع پوسترهای تبلیغاتی کاندیدا انتخابات استفاده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس

طرح بنر لایه باز انتخابات

پوستر لایه باز انتخابات 98

 

جدول مشخصات پوستر و یا بنر تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2393
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.