طرح بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

طرح بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس
 

نمونه طرح لایه باز     
 

بنر آغاز سال تحصیلی
 

 دانلود+بنر+آغاز+سال+تحصیلی+و+هفته+دفاع+مقدس

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد که عبارتند از :وکتور پرچم ایران با کیفیت بسیار بالا،متن جمله رهبر در مورد آغاز سال تحصیلی که می فرمایند : آینده ی مملکت در دست دانش آموزان است، متن بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس :

فرارسیدن هفته دفاع مقدس و بهار تعلیم و تربیت گرامی باد،مجموعه ای از المانهای هفته دفاع مقدس شامل: وکتور پوتین، png گل های لاله و گل های شقایق ، وکتور کلاه سرباز و رزمنده ، وکتور فانوس و یا png فانوس ، وکتور قمقمه و یا png قمقمه سرباز و یا رزمنده ، وکتور تذهیب در زمینه ، و مجموعه ای از وکتور های و المانهای آغاز سال تحصیلی شامل : وکتور کتاب و لوازم التحریر، وکتور مداد و یا دفترچه دانش آموزان ، وکتور کرده زمین، مجموعه برگ های پاییزی، وکتور و براش ابر ، تصویر png رهبر با کیفیت بسیار بالا ، و تایپوگرافی شعار سال حمایت از کالای ایرانی، و سایز زمینه های اسلیمی و تذهیب که همه این لایه ها را شما می توانید به صورت مجزا از یکدیگر جابه جا و ویرایش نمایید.

طرح بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

در سایز استاندارد 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را بنا به نیاز خود بزرگ تر و یا کوچکتر نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در چاپ بنر بسیار مناسب میباشد و می توانید علاوه بر چاپ دیجیتالی در چاپ های افست ماشینی نیز از این طرح استفاده نمایید.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید


جدول مشخصات طرح بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس   

کد طرح 1613
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*150 cm
حجم فایل 87 MB
قیمت(تومان) 3800

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مدارس ,

تصوير استاتيك