طرح کاشی کاری و کتیبه سوره توحید

 طرح+بنر+سوره+توحید

نمونه طرح لایه باز 

طرح کاشیکاری سوره توحید
 

 طرح+کتیبه+سوره+توحید


دانلود طرح لایه باز کاشیکاری سوره توحید

کد طرح 1512
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 27 MB
قیمت(تومان) 8/000

 ......................................................................................................................

ویژگی های طرح کاشیکاری و کتیبه سوره توحید

طرح کاشی کاری سوره توحید با فرمت پی اس دی می باشد که کاملا لایه باز می باشد و هر قسمت از متن سوره توحید و دیگر قسمت های طرح کتیبه سوره توحید قابل ویرایش می باشد

طرح کتیبه و کاشی کاری سوره توحید در سایز سه متر در یک متر با dpi 72 طراحی شده است که سایز استاندارد می باشد و شما می توانید با توجه به لایه باز بودن طرح کاشیکاری سوره توحید سایز آن را طبق اندازه خود تغییر دهید البته به صورت متناسب که صدمه ای به طراحی و نحوه چینش ان وارد نشود.

طرح کتیبه و کاشیکاری سوره توحید با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه پس از چاپ این طرح(طرح کاشی کاری سوره توحید) بر روی هر متریالی که مد نظر شماست با طرح اولیه تفاوت چندانی نخواهد داشت و کیفیت آن حفظ خواهد شد.

طرح لایه باز کاشی کاری سوره توحید متشکل از وکتور سوره توحید به خط ثلث ، وکتور نقوش اسلیمی و اسلامی ، طرح های تذهیب و طرح های کاشی کاری می باشد که هر کدام از این وکتور های دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد که می توانید کیفیت آن را در تصاویری که در بالا گذاشته شده است مشاهده نمایید.

طرح لایه باز کاشی کاری و کتیبه سوره توحید قابل استفاده در انواع چاپ های دیجیتالی و افست مانند چاپ روی کاشی، سنگ، شیشه، پارچه،بنر،استیکر و .... بسیاری دیگر از چاپ ها که مد نظر شماست قابل اجراست و می توانید از این طرح یعنی طرح کاشی کاری سوره توحید در مساجد، نمازخانه ها، و سایر اماکن مذهبی بخصوص استفاده نمایید.

متن سوره توحید به همراه ترجمه آن :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ: به نام خداوند بخشنده بخشایشگر قُلْ هُوَ اللَّهُ احَدٌ: بگو اوست خداى یکتا. اللَّهُ الصَّمَدُ: خداوندى است که همه نیازمندان قصد او مى‏ کنند؛ لَمْ یَلِدْ وَ لَمْ یُولَدْ: (هرگز) نزاد و زاده نشد؛ وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُواً احَدٌ: و براى او هیچ گاه شبیه و مانندى نبوده است.

سایر طرح های کاشیکاری و کتیبه را می توان از این قسمت مشاهده نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : طرح های کاشیکاری ,