طرح کاشی کاری و اعتصمو به حبل الله

بنر+واعتصمو به حبل الله

نمونه طرح لایه باز 
 

 طرح+کاشی کاری+واعتصمو به حبل الله


جدول مشخصات طرح کاشی کاری و اعتصمو به حبل الله

کد طرح 1528
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 14 MB
قیمت(تومان) 8/000

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح کاشی کاری و طرح کتیبه و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طرح کاشی کاری و کتیبه و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا متشکل از چندی لایه میباشد که عبارتند از : طرح وکتور کاشی کاری، طرح وکتور اسلیمی، طرح وکتور نقوش اسلامی ، طرح کاشی کاری تذهیب ، وکتور نوشته و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا به خط ثلث، که همه ای موارد به صورت لایه باز میباشد و قابلیت تغییر و تحول داردند، و شما می توانید در چاپ های افست و دیجیتال خود مانند چاپ روی کاشی ، چاپ روی سنگ، چاپ روی پارچه، چاپ بنر ،چاپ استیکر و .... یا هر چاپی که مد نظر شماست از این طرح در کاشیکاری نمای مساجد، کاشی کاری های اماکن مذهبی مانند کاشی کاری های نماز خانه و یا هر جایی ... استفاده نمایید.

طرح کاشی کاری و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا در سایز 300 در 100 سانتی متر و با دی پی ای 72 طراحی شده است در نتیجه شما می توانید سایز طرح کاشی کاری و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا را به تناسب (جوری که چینش طرح و نوشته هابهم نخورد) تغییر دهید.

طرح بنر کاشی کاری و کتیبه و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا با فرمت psd طراحی شده است و شما می توانید وکتور های اسلیمی و نوشته مورد نظر را جا به جا و تغییر دهید.
طرح لایه باز کاشی کاری و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُواسوره آل عمران آیه 103 می باشد.

متن کامل طرح کاشی کاری لایه باز و اعتصموا بحبل به همراه ترجمه آن :

و اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا

و همگی به رشته (دین) خدا چنگ زده و به راههای متفرّق نروید،

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح