طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم (ع)

بنر+میلاد+امام+موسی+کاظم
 

نمونه طرح لایه باز   
 

بنر+تولد+امام+موسی+کاظم

 بنر+ولادت+امام+موسی+کاظم


جدول مشخصات دانلود طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم

کد طرح 1576
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم(ع) می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر تولد امام موسی کاظم(ع) در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که لایه های این طرح شامل موراد زیر میباشد : وکتور پروانه ، png پروانه ، وکتور تذهیب، طرح اسلیمی در زمینه و بکگراند طراحی، وکتور برگ، png شاخ و برگ ، وکتور گل پرپر یا png گل پر پر، وکتور پروانه های مینیاتوری، وکتور گل های مینیاتوری، طرح تایپوگرافی باب الحوائج ، وکتور تایپوگرافی السلام علیک یا موسی ابن جعفر بن الکاظم،به خط ثلث ، و متن بنر تولد امام موسی کاظم : میلاد با سعادت امام موسی کاظم(ع) بر تمامی مسلمانان گرامی باد، وکتور اسلیمی در دو طرف طراحی و زمینه و بکگراند مناسب تولد امام موسی کاظم و .... که همگی این لایه ها به صورت مجزا از یکدیگر میباشد و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر میلاد امام موسی کاظم در سایز استاندارد 30 در 42  و با dpi 300 طراحی شده است که این سایز را شما می توانید با توجه به اندازه های مد نظر خود تغییر و تحول دهید البته به تناسب تا بهم ریختگی در طرح بنر ولادت امام موسی کاظم بوجو نیاید به صورت مثال می توانید سایز این بنر را به 3 در 4  و با dpi 72 تغییر دهید و در استندهای سطح شهر بر روی بنر چاپ و استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم را هم می توانید به صورت دیجیتالی مانند چاپ بنر و هم به صورت افست مانند چاپ روز پوستر  و...  چاپ نمایید طرح مورد نظر کیفیت لازم را دارا میباشد.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,