دانلود طرح بنر لایه باز محرم

طرح+بنر+محرم+لایه باز
 

نمونه طرح لایه باز    
 

 دانلود+بنر+محرم+لایه باز

 بنر+سه بعدی+محرم


جدول مشخصات بنر لایه باز محرم

کد طرح 1590
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 52 MB
قیمت(تومان) 3400

 ..........................................................................................................................

طرح بنر لایه باز محرم دارای ویژگی های زیر میباشد:

طرح بنر لایه باز محرم با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد : وکتور یا png کبوتر حرم، وکتور تذهیب در بکگراند طراحی، وکتور گنبد امام حسین(ع) یا png گنبد امام حسین، وکتور پرچم محرم، وکتور صحرا و بیابان، وکتور ابر یا براش ابر، تایپوگرافی سه بعدی الحسین، تایپوگرافی السلام علیک سید الشهدا، وکتور تذهیب و اسلیمی در بکگراند طراحی و ... که همه این لایه ها و المانهای محرم قابل ویرایش و جابه جایی برای شماست.

طرح بنر لایه باز و سه بعدی محرم در سایز استاندارد A3 و به صورت 30 در 42 و یا dpi 300 طراحی شده است که این سایز را می توانید به صورت مثال در چاپ بنر به 3 در 4 متر با دی پی ای و یا رزولویشن 72 چاپ نمایید بدون هیچگونه افت کیفیتی.

طرح بنر سه بعدی محرم را هم می توانید به صورت افست مانند پوستر و هم به صورت دیجیتال مانند چاپ بنر و ... استفاده نمایید. که به توجه به نیاز شما در هر متریالی قابل استفاده و چاپ میباشد

سایر طرح های بنر محرم را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

طرح های بنر ایستگاه صلواتی محرم را نیز می توانید از این قسمت دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,