طرح بنر عید غدیر خم

  • چهارشنبه 07 شهريور 1397
  • 335
دیدگاه

دانلود بنر لایه باز عید سعید غدیر خم

بنر+عید+غدیر+خم
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر لایه باز عید غدیر خم

بنر+عید+سعید+غدیر+خم
 


جدول مشخصات بنر لایه بازعید سعید غدیر خم

کد طرح 1573
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 51 MB
قیمت(تومان) 3400

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر عید سعید غدیر خم می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر برای عید سعید غدیر خم با فرمت psd و در فتوشاپ طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد : وکتور گل های پرپر، وکتور پروانه یا png پروانه ، وکتور براش ابر، وکتور گل ها و یا png گل های مینیاتوری، طرح گل ، وکتور تذهیب و نقوش اسلامی و اسلیمی، تصویر واقعه غدیر خم png ، تایپوگرافی عید سعید غدیر خم گرامی باد ، وکتور تذهیب در دو طرف طراحی، متن عید غدیر خم : غدیر ، نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت ، مبارک باد، که همه این لایه ها به صورت جداگانه قابل ویرایش میباشد.

طرح بنر لایه باز عید غدیر خم با فرمت رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ آن روی هر متریالی با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی هیچگونه تفاوتی نخواهد داشت.

شما میتوانید طرح بنر لایه باز غدیر خم را هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت افست چاپ نمایید مانند چاپ پوستر و چاپ بنر ، که برای این کار باید دی پی ای طرح را با توجه به کار خود تغییر دهید مثلا برای چاپ بنر عید سعید غدیر خم باید dpi 72 برای آن تعریف نمایید و به صورت سایز 2 در 3  و یا 3 در 4  چاپ نمایید و یا هر سایز دیگری با توجه به کار شما

سایر طرح های بنر عید سعید غدیر خم را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,