طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس

بنر+بازگشایی+مدارس
 

نمونه طرح لایه باز    
 

دانلود+بنر+بازگشایی+مدارس
 

 دانلود+بنر+آغاز+سال+تحصیلی


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید   

کد طرح 1603
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر آغاز سال تحصیلی یا بنر لایه باز بازگشایی مدارس می توان به موارد و نکات زیر اشاره نمود که عبارتند از  :

طرح بنر آغاز سال تحصیلی جدید در فرمت psd و به صورت لایه باز میباشد که متشکل از المانهای آغاز سال تحصیلی به صورت لایه های زیر میباشد : وکتور خورشید فانتزی و کودکانه یا png خورشید، وکتور یا png درخت کودکانه، png مداد و لوازم التحریر، متن بنر بازگشایی مدارس: شکوفه های زیبای باغ دانش به دبستان خوش آمدید به خط نستعلیق، وکتور کتاب یا png کتاب ، مداد، وکتور ساعت کودکانه، وکتور دختربچه باحجاب یا png دختربچه باحجاب و چادری ، وکتور آسمان، براش ابرها ، وکتور پرنده کودکانه ، وکتور زنگ مدرسه ، وکتور یا png گل های کودکانه و فانتزی ، png چمن و زمین سرسیز ، وکتور کره جغرافیای به همراه کتاب و مداد، وکتور پروانه یا png پروانه ، وکتور گل های آفتاب گردان و بکگراند شاید و کودکانه مناسب کودکان و ... میباشد که تمامی این لایه ها را شما می توانید ویرایش و یا جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ این طرح به همین کیفیت و رنگبندی که مشاهده می نمایید چاپ خواهد شد.

طرح بنر بازگشایی مدارس به صورت لایه باز در سایز استاندارد 3 در 1 متر و با رزولویشن 72 برای چاپ بنر در این سایز طراحی شده است که می توانید این سایز بزرگ تر یا کوچک تر نمایید.

سایر طرح های لایه باز بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مدارس ,