طرح بنر لایه باز محرم

طرح+بنر+لایه باز+برای+محرم
 

نمونه طرح لایه باز    
 

طرح+لایه باز+بنر+ماه+محرم


جدول مشخصات طرح های بنر محرم 

کد طرح 1591
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 46 MB
قیمت(تومان) 2800

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز برای ماه محرم می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز برای ماه محرم با فرمت psd و لایه باز میباشد که در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است این طرح دارای المانهای مذهبی ماه محرم که متشکل از لایه های زیر میباشد هست که عبارتند از  : تصویر ضریح امام حسین(ع) ، طرح تایپوگرافی الحسین، وکتور قطرهای خون، و متن إنّ الحسین مصباح الهدى و سفینة النجاة به خط زیبای ثلث ، کادر اسلیمی و مذهبی در بلکگراند طراحی و ... که تمامی این لایه ها قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر لایه باز محرم در سایز استاندارد 30 در 42  و با dpi 300 طراحی شده است که این سایز را شما می توانید با توجه به اندازه های مورد نظر خود بزرگ تر و یا کوچک تر نمایید.

طرح پوستر لایه باز ماه محرم را هم می توانید به صورت افست مانند چاپ پوستر محرم و هم به صورت دیجیتال مانند چاپ بنر در هر اندازه ای چاپ و استفاده نمایید.

سایر طرح های بنر محرم را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

طرح های بنر ایستگاه صلواتی محرم را نیز می توانید از این قسمت دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,