طرح بنر لایه باز جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 1397

بنر لایه باز جشنواره هفته تعاون
 

نمونه طرح لایه باز   
 

بنر+جشنواره+هفته+تعاون
 

 بنر+هفته+تعاون


جدول مشخصات بنر لایه باز جشنواره ملی تعاونی ها برتر سال 1397

کد طرح
1584
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل
22 MB
قیمت(تومان) 3900

 ..........................................................................................................................

 طرح بنر لایه باز سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 1397 زیر دارای ویژگی های زیر میباشد که فهرست وار نام برده میشود :

طرح بنر جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 97 ، با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که دارای لایه های زیر میباشد : وکتور تصویر رهبر، طرح png تصویر مقام معظم رهبری، آرم جمهوری اسلامی ایران، طرح پرچم ایران با فرمت png و با کیفیت بالا، گل های مینیاتوری و فانتزی با فرمت png ، تایپوگرافی هفته تعاون گرامی باد به خط ثلث، و تایپوگرافی شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی، و جمله رهبر در مورد هفته تعاون : تعاون در کشور ما می تواند سرانگشت گره گشایی باشد، وکتور تذهیب و وکتور اسلیمی در بکگراند طرحی بنر، وکتور و یا براش ابر، تایپوگرافی سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر و ... که همه این لایه ها قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر لایه باز جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 97 در سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را به اندازه دلخواه خود تغییر دهید با توجه با کیفیت بالای این طراحی با تغییر سایز این طرح به بزرگتر افت کیفیتی نخواهیم داشت.

طرح بنر لایه باز سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر سال 97 هم می توانید به صورت دیجیتالی مانند بنر و هم به صورت افست مانند چاپ پوستر و ... استفاده و چاپ نمایید.

سایر طرح های هفته تعاون را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك