دانلود بنر لایه باز روز پزشک

بنر لایه باز روز پزشک
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+روز+پزشک

دانلود+بنر+روز+پزشک
 


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز روز پزشک

کد طرح
1568
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
27 MB
قیمت(تومان) 3400

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز روز پزشک که مصادف از با یکم شهریور ماه هر سال می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز یکم شهریور روز پزشک که با فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است مشکل از لایه های زیر میباشد که عبارتند از : وکتور پروانه یا png پروانه، وکتور رشته های دی ان ای، تصویر پزشک در زمینه طراحی، وکتور تذهیب و وکتورهای اسلیمی، ، متن روز پزشک: روز پزشک بر جامعه پزشکی کشور و تمامی پزشکان دلسوز و متعهد گرامی باد، تایپوگرافی روز یکم شهریور رو پزشک گرامی باد به خط نستعلیق، ، وکتور یا png گل و ... که همه این اجزا را شما می توانید به صورت مجزا از یکدیگر ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز روز پزشک با فرمت رنگی استاندارد cmyk و با سایز اسناندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را تغییر دهید و به 3 در 4 و با dpi 72 طراحی و چاپ کنید.

طرح بنر لایه باز روز پزشک هم به صورت دیجیتالی مانند بنر (بخصوص) و هم به صورت افست مانند پوستر و ... چاپ نمایید. و این البته بستگی به سایز و نحوه چاپ شما دارد.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك