تراکت پیرایش مردانه

تراکت پیرایش مردانه

  • یکشنبه 20 مهر 1399
  • 227
0ديدگاه

تراکت تبلیغاتی پیرایش مردانه

تراکت پیرایش مردانه در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ تراکت تبلیغاتی آرایشگاه مردانه و یا تراکت ارایشگاه مردانه و یا طرح تراکت پیرایش مردانه و ... استفاده نمایید قسمت های مختلف این طرح تراکت را نیز می توانید ویرایش نمایید این طرح درگروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

طرح تراکت پیرایش مردانه

تراکت تبلیغاتی پیرایش مردانه که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت آرایشگاه مردانه ، تصویر با کیفیت مدل موی مردانه ، وکتور png کادر و سایه ها ، کادر برای قرار دادن نام آرایشگاه مردانه مورد نظر شما ، کادر برای قرار دادن نوشته های تراکت ارایشگاه مردانه ، مکانی برای قرار دادن تلفن و ادرس و ... ، وکتور png لوگو آرایشگاه مردانه ، وکتور نور ، وکتور png لوازم آرایشگاه مردان به همراه نقش السلیمی و .. قسمت های مختلف این طرح تراکت لایه باز ارایشگاه مردانه را می توانید ویرایش نمایید.

طرح تراکت آرایشگاه مردانه

طرح لایه باز تراکت ارایشگاه مردانه در اندازه استاندارد 30 در 21 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بزرگ تر و یا کوچک تر استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تراکت تبلیغاتی پیرایش مردانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز تراکت پیرایش مردانه

تراکت لایه باز آرایشگاه مردانه

تراکت لایه باز آرایشگاه مردانه

جدول مشخصات تراکت لایه باز پیرایش مردانه

کد طرح 2774
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 CM
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود تراکت لایه باز پیرایش مردانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود