دانلود تراکت لایه باز فست فود

 تراکت لایه باز فست فود

نمونه طرح لایه باز  
 

 دانلود+تراکت+فست فود

 تراکت فست فود لایه باز


جدول مشخصات تراکت تبلیغاتی فست فود

کد طرح
1556
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز A5-15*20 cm
حجم فایل
16 MB
قیمت(تومان) 3800

 .........................................................................................................................

ازجمله ویژگی های طرح تراکت لایه باز فست فود می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح تراکت تبلیغاتی و لایه باز فست فود با فرمت psd و مشتکل از لایه های زیر میباشد که عبارتند از : وکتور فست فود و غذای آماده، وکتور موتورسوار پیک، وکتور سیب زمینی، وکتور نوشابه، وکتور png آتش، و شعار فست فود و غذای آماده" طعمی نو، حسی متفاوت، زمینه جذاب و شاد مناسب فست فود،و .... که همه این لایه ها قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

سایز طرح تراکت لایه باز فست فود به صورت A5 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را با توجه به نیاز خود تغییر و تحول دهید، اما مناسب ترین سایز برای چاپ تراکت همین سایز میباشد.

طرح تراکت لایه باز فست فود و غذای آماده را می توانید در انواع چاپ های خود شامل دیجیتال و افست بخصوص ، استفاده نمایید و در طراحی های مربوط به فست فودی و غذای آماده و ... بنا به نیاز خود استفاده نمایید.

طرح لایه باز تراکت رنگی فست فود به صورت یک رو و با dpi 300 طراحی شده است درنتیجه اینکه شما به تغییر سایز این تراکت افت کیفیتی نخواهد داشت.
طرح تراکت فست فود با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ این تراکت با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت و با همان کیفیت چاپ خواهد شد.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

تصوير استاتيك