بک گراند جشن شکوفه ها

بک گراند جشن شکوفه ها

  • شنبه 24 خرداد 1399
  • 507
0ديدگاه

بک گراند لایه باز جشن شکوفه ها

بک گراند جشن شکوفه ها و غنچه ها در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که با توجه به فرمت این طرح قسمتهای مختلف این طرح لایه باز فون جشن شکوفه ها را ویرایش نمایید و برای مدارس دخترانه و پسرانه استفاده نمایید.

بک گراند جشن شکوفه ها

طرح لایه باز و psd بک گراند جشن شکوفه ها ، متشکل از قسمتهای زیر بوده است : تصویر png کادر و قاب برای قرار دادن عکس دانش آموز و یا دانش آموزان مورد نظر شما که ما به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، همانطور که مشاهده می نمایید می توانید در این کادرها هم عکس گروهی و هم عکس تکی دانش آموزان را استفاده نمایید ، تصویر png برگهای پاییزی در دو طرف طرح فون جشن شکوفه ها ، تصویر png لوازم التجریر ، تصویر png پرچم ایران به شکل ریسه ، تصویر png ساعت فانتزی و کودکانه ، تصویر png تخته سیاه و نوشته جشن شکوفه ها مبارک ، تصویر png توپ و کتاب و ... که می توانید قسمتهای مختلف طرح را ویرایش و جابجا نمایید.

طرح بک گراند فون جشن شکوفه ها

این طرح psd جشن شکوفه ها در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 و به صورت افقی طراحی شده است که نمونه تصاویر طرح لایه باز این طرح بک گراند جشن غنچه ها و یا جشن شکوفه ها را در زیر نیز می توانید مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بک گراند جشن شکوفه ها

بک گراند psd جشن شکوفه ها

فون لایه باز جشن شکوفه ها

 جدول مشخصات بک گراند لایه باز جشن شکوفه ها و غنچه ها

کد طرح 2657
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 70 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بک گراند لایه باز جشن شکوه ها و غنچه ها

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود