بنر پشت منبری ضریح امام حسین برای محرم

بنر پشت منبر ضریح امام حسین

بنر پشت منبر ضریح امام حسین برای محرم در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید از این طرح به صورت بنر ضریح امام حسین (ع) برای پشت منبر محرم ، و یا بنر ضریح امام حسین برای پشت سن محرم و ... استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

بنر پشت منبری ضریح امام حسین برای محرم

این طرح بنر محرم و یا طرح بنر ضریح امام حسین علیه السلام به صورت پشت منبری و برای محرم و ایام سوگواری حسینی طراحی شده است که از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت ضریح امام حسین (ع) ، دوربری کبوتر سفید ، دوربری png شمع روشن ایستاده ، دوربری png پرچم مشکی و سیاه به همراه تایپوگرافی الحسین ، وکتور png پروانه اسلیمی به همراه گلهای اسلیمی در زمینه طراحی ،وکتور نور در زمینه طرح ، تایپوگرافی 3 بعدی حسین منی و انا من حسین به همراه گل اسلیمی ، و ... که می توانید همه قسمت های این طرح بنر پشت منبری ضریح حرم امام حسین (ع) ویرایش نمایید.

بنر پشت سن ضریح امام حسین برای محرم

بنر لایه باز ضریح و حرم امام حسین به صورت پشت منبری و برای ایام محرم طراحی شده است این طرح در انداره 30 در 50 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت 3 در 5 متر و یا بزرگتر استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه لایه باز این طرح بنر پشت منبری ضریح امام حسین برای محرم را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز ضریح امام حسین علیه السلام برای محرم

بنر لایه باز پشت منبری ضریح امام حسین برای محرم

جدول مشخصات بنر پشت منبری ضریح امام حسین برای محرم

کد طرح 2725
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 CM
حجم فایل 64 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر پشت منبر ضریح امام حسین برای محرم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود