بنر پشت منبری مراسم عزاداری محرم

بنر پشت منبری محرم

بنر پشت منبری مجلس عزاداری محرم در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر به صورت بزرگ برای پشت سن مراسم محرم و یا بنر پشت منبری مجلس عزاداری محرم در اندازه های 5 در 3 متر و یا بزرگ تر و ... برای بنر محرم استفاده نمایید.

بنر پشت منبری مجلس عزاداری محرم

طرح بنر پشت منبر مجلس عزاداری محرم شامل قسمتهای زیر می باشد : تصویر با کیفیت حرم امام حسین (ع) ، تصویر دوربری شده پرچم سیاه ه همراه تایپوگرافی الحسین ، تصویر png و دوربری شده کتیبه و به همراه شعر باز این چه شورش است که در خلق عالم باز این چه نوحه و چه عذاب و چه ماتم است ، به همراه تایپوگرافی یا حسین شهید ، دوبری کبوتر سفید ، خطاطی ثلث السلام علیک سید الشهدا ، دوربری شمع ، تصویر png و دوربری شده حاشیه اسلیمی ، خطاطی یا حسین بن علی ایها الشهید و ...

بنر پشت منبر مراسم عزاداری محرم

طرح بنر پشت منبری مراسم عزاداری محرم در اندازه 30 در 50 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر پشت سن مراسم عزاداری محرم در اندازه های بزرگ به عنوان بنر جایگاه و پشت سن مجلس عزاداری محرم و ... استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر پشت منبری مراسم عزاداری محرم

بنر لایه باز پشت منبری محرم

بنر پشت سن مراسم عزاداری محرم

بنر پشت منبر مجلس عزاداری محرم

جدول مشخصات بنر لایه باز پشت منبری مراسم عزاداری محرم

کد طرح 2723
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 CM
حجم فایل 47 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر پشت منبریمراسم عزاداری محرم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود