بنر جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

بنر پشت منبری جشن عید غدیر و یا طرح لایه باز بنر جشن عید غدیر خم در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح بنر جشن عید غدیر خم ، به صورت بنر پشت سن و یا بنر جایگاه و یا بنر پشت منبری برای عید غدیر استفاده نمایید کلیه قسمتهای این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

بنر پشت منبری جشن عید غدیر خم

طرح بنر لایه باز پشت منبری جشن عید غدیر خم و یا بنر عید غدیر خم ، از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر png پروانه اسلیمی ، تصویر png پرچم به همراه تایپوگرافی من کنت مولاه فهذا علی مولاه ، تایپوگرافی علی ولی الله به همراه گل های اسلیمی ،تصویر و وکتور png گل های اسلیمی ، تصویر png ابر ، طرح تذهیب در بک گراند ، خطاطی نستعلیق متن بنر: عید غدیر خم عید ولایت و امامت بر شیفتگان هدایت مبارک باد ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح را ویرایش نمایید و سپس به صورت بنر پشت منبری جشن عید غدیر خم در ابعاد بزرگ ، استفاده نمایید.

بنر جشن عید غدیر

طرح بنر جشن عید غدیر خم ، از اندازه 30 در 50 سانتی متر و با رزولویشن 300  طراحی شده است که می توانید در اندازه های بزرگ جهت چاپ بنر پشت منبری مراسم جشن عید غدیر استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید ، نمونه های لایه باز طرح بنر جشن عید غدیر خم را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

بنر جشن غید غدیر

جدول مشخصات بنر پشت منبری جشن عید غدیر خم

کد طرح 2714
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 CM
حجم فایل 27 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز پشت منبری جشن عید غدیر خم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود