بنر هایپر مارکت

بنر هایپر مارکت

  • یکشنبه 23 شهریور 1399
  • 748
0ديدگاه

طرح تابلو هایپر مارکت

بنر مواد غذایی

بنر هایپر مارکت و یا بنر لایه باز فروشگاه مواد غذایی و طرح تابلو بنر سوپر مارکت در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح تابلو برای فروشگاه مواد غذایی به صورت بنر لایه باز هایپر مارکت و طرح تابلو هایپر مارکت و طرح تابلو سوپر مارکت و ... استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که قابل استفاده در انواع سایزهای مختلف بوده است.

بنر لایه باز سوپر مارکت

بنر لایه باز سوپر مارکت از قسمتهای زیر تشکیل شده است : کادر طلایی به همراه نوشته هایپر مارکت ، مکانی برای قرار دادن نام فروشگاه مارکت شما ، دوربری برگ های درخت ، دوربری مواد غذایی فروشگاه شامل : دوربری روغن مایع ، مایع ظرفشویی ، چیپس ، رب ، شیر ، پنیر ، چایی ، نوشابه ، برنج ، کنسور ماهی و ... ، دوربری میز چوبی در زمینه و بک گراند طرح ، و ... که می توانید همه قسمتهای این بنر سوپرمارکت و یا فروشگاه مواد غذایی را ویرایش نمایید.

طرح تابلو سوپر مارکت

طرح تابلو فروشگاه مواد غذایی و یا طرح تابلو سوپر مارکت در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت ابعاد و اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر فروشگاه مواد غذایی را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر سوپر مارکت

بنر لایه باز سوپر مارکت

بنر لایه باز مواد غذایی

جدول مشخصات بنر لایه باز هایپر مارکت

کد طرح 2743
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 58 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز هایپر مارکت

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود