بنر میوه فروشی لایه باز

بنر میوه فروشی لایه باز

  • چهارشنبه 16 مهر 1399
  • 1039
0ديدگاه

طرح تابلو میوه فروشی

بنر میوه فروشی لایه باز و در فرمت psd بوده است که در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر میوه سرا ، و بنر لایه باز میوه سرا و طرح تابلو میوه فروشی و یا طرح بنر تبلیغاتی میوه فروشی و طرح تابلو میوه و تره بار و .... استفاده نمایید.

طرح تابلو میوه فروشی

طرح لایه باز میوه فروشی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png کادر اسلیمی و طلایی رنگ برای قرار دادن نام میوه فروشی مورد نظر شما و متن و تفلن مورد نظر ، وکتور png برگهای درخت ، دوربری میوه ها شامل دوربری سبد میوه ، دوربری گوجه ، دوربری موز ، دوربری فلفل ، دوربری سایر میوه ها ، وکتور png بک گراند چوبی ، طرح بک گراند سبز و .. که می توانید همه قسمتهای این طرح بنر لایه باز میوه فروشی را ویرایش نمایید.

سایر طرح های بنر میوه فروشی را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

بنر لایه باز میوه فروشی

طرح بنر لایه باز میوه فروشی در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در اندازه های بزرگ تر و به عنوان طرح تابلو میوه سرا و طرح تابلو میوه فروشی و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز بنر میوه فروشی را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر میوه فروشی

طرح بنر میوه فروشی

بنر لایه باز میوه فروشی

جدول مشخصات بنر لایه باز میوه فروشی

کد طرح 2766
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 65 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز میوه فروشی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود