بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم

بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم الحرام در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم الحرام ، استفاده نمایید با توجه به اینکه این طرح لایه باز بوده است قسمتهای مختلف آن را می توانید ویرایش نمایید.

بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم

بنر لایه باز مراسم عزادار دهه اول محرم شامل قسمتهای زیر بوده است : خطاطی ثلث السلام علیک یا سید الشهدا ، تصویر با کیفیت مراسم عزاداری امام حسین (ع) ، خطاطی مراسم عزاداری دهه اول محرم الحرام ، طرح کادر تذهیب دار و حاشیه اسلیمی در فرمت png ، نور شمع و گل اسلیمی ، تصویر png کبوتر سفید ، کادر اسلیمی ، کادر اسلیمی برای قرار دادن نام سخنران و مداح و مکانی برای قرار دادن تاریخ و زمان برگزاری مراسم ، و ... شما می توانید این طرح را ه صورت بنر عمودی برای برگزاری مراسم دهه اول محرم در انواع سایزهای بزرگ بنر محرم استفاده نمایید

بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم

این طرح بنر اطلاع رسانی برای برگزاری دهه اول محرم الحرام در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگ تر جهت چاپ بنر و ... استفاده نمایید نمونه تصویر طرح لایه باز بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم را در تصاویر زیر نیز می توانید مشاهده نمایید.

تمونه تصویر طرح لایه باز بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم

بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم لایه باز

بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم

جدول مشخصات بنر لایه باز مراسم عزاداری دهه اول محرم الحرام

کد طرح 2720
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 27 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز مراسم عزاداری دهه اول محرم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود