بنر لایه باز ولادت امام رضا

بنر لایه باز میلاد امام رضا علیه السلام و یا بنر ولادت امام رضا ع ، در فرمت psd بوده و لایه باز طراحی شده است در نتیجه اینکه می توانید کلیه قسمتهای مورد نظر که به آنها اشاره خواهد شده را ویرایش نمایید و در سایز و اندازه دلخواه و مورد نیاز خودتان استفاده نمایید.

بنر لایه باز ولادت امام رضا

بنر لایه باز ولادت امام رضا ع که نمونه تصویر ان را در بالا مشاهده می نمایید از لایه های زیر تشکیل شده است که عبارتند از : تصویر png تذهیب ، تصویر png کادر اسلیمی ، تصویر png پروانه رنگی و مینیاتوری ، تصویر png گل های رنگی و مینیاتوری ، تایپوگرافی و خطاطی شمس الشموس ، تصویر png مرغ مینیاتوری و اسلیمی ، بک گراند تذهیب دارد به رنگ سبز ، خطاطی و تایپوگرافی شعر برای حضرت رضا ع ، متن خطاطی شده نستعلیق ولادت با سعادت ولی نعمتان امام علی بن موسی الرضا (ع) گرامی باد و ... که همه قسمتهای این بنر لایه باز ولادت امام رضا را می توانید ویرایش نمایید.

بنر ولادت امام رضا (ع)

بنر ولادت امام رضا (ع) در اندازه استاندارد 30 در 42  سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگتر و یا به صورت پوستر عمودی برای میلاد امام رضا و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر ولادت امام رضا مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر ولادت و میلاد امام رضا علیه السلام

بنر ولادت امام رضا لایه باز

بنر میلاد امام رضا

 جدول مشخصات طرح لایه باز بنر ولادت امام رضا علیه السلام

کد طرح 2681
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز ولادت امام رضا (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود