بنر لایه باز شهرک الفبا

بنر لایه باز شهرک الفبا

  • دوشنبه 26 خرداد 1399
  • 1486
0ديدگاه

بنر شهرک الفبا

بنر لایه باز شهرک الفبا و یا بنر حروف الفبای فارسی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که م یتوانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح های بنر آموزش حروف الفبا فارسی به صورت استند و در اندازه استاندارد چاپ و استفاده نمایید قسمتهای مختلف طرح بنر استندی شهرک الفبا را می توانید ویرایش نمایید.

بنر شهرک الفبا

طرح لایه باز بنر استند شهرک الفبا متشکل از قسمتهای زیر بوده است : تصویر png طرح تابلو چوبی به همراه نوشته شهرک الفبا ، تصویر png ریسه های پرچم ایران ، تصویر png برگ درخت و شکوفه های بهاری ، تصویر png مدادهای رنگی ، تصویر png لوزام التحریر ، تصویر png ساعت و برگهای پاییزی ، تصویر 32 حرف الفبای فارسی به همراه تصویر مربوطه آن که هر یک از قسمت های آن را می توانید به صورت جزا نیز ویرایش نمایید ، تصویر png پسربچه ، تصویر png سبزه و گل ، تصویر png رنگین کمان و ... همه قسمت های این بنر استند شهرک الفبا و یا بنر حروف الفبای فارسی را می توانید با توجه به نیاز خود ویرایش نمایید.

بنر استند شهرک الفبا

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید این بنر آموزش تصویر حروف الفبای فارسی به صورت استند و در اندازه 200 در 90 سانتی متر و به صورت عمودی و با رزولویشن 72 طراحی شده است در نتجیه دارای کیفیت بالایی بوده است شما می توانید اندازه این طرح را نیز تغییر داده و به سایز دلخواه به صورت بنر و یا پوستر و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر شهرک الفبا را مشاهده نمایید

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر شهرک الفبا

بنر حروف الفبای فارسی

بنر لایه باز شهرک الفبا

 جدول مشخصات طرح بنر استند لایه باز شهرک الفبا

کد طرح 2663
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 90*200 CM
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهرک الفبا

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود