بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی علیه السلام ، و یا بنر شهادت امام جواد علیه السلام ، در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر و یا پوستر برای شهادت امام محمد تقی و یا بنر و پوستر شهادت امام جواد (ع) استفاده و چاپ نمایید.

بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

بنر شهادت امام محمد تقی لایه باز بوده است و متشکل از قسمتهای زیر بوده است : تایپوگرافی و کالیگرافی یا جوادالائمه ، تصویر png شمع و نور شمع و گل اسلیمی و مرغ مینیاتوری و اسلیمی ، تصویر png حاشیه اسلیمی ، بک گراند سبز تذهیب دار ، تصویر png کبوتر ، خطاطی نستعلیق متن بنر سالروز شهادت حضرت جواد الائمه علیه السلام تسلیت باد ، تصویر png حاشیه و طرح های تذهیب و ... که می توانید همه قسمتهای طرح را ویرایش و سپس استفاده و چاپ نمایید.

بنر شهادت امام جواد

بنر شهادت امام جواد علیه السلام ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 بوده که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگتر و یا به صورت پوستر و ... از آن استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر شهادت امام محمد تقی را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد تقی

بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

بنر شهادت امام محمد تقی

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی (ع)

کد طرح 2697
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 42 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود