بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر

بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر در فرمت psd طراحی شده است که می توانید بعد از خرید ، در انواع طرح بنر برای شهادت امام محمد باقر به صورت بنر و یا پوستر در انواع سایز های 2 در 3 متر و یا به صورت A3 و ... استفاده نمایید با توجه به کیفیت بالای طرح ، در انواع سایزها قابیلت چاپ و استفاده را دارد.

بنر شهادت امام محمد باقر

بنر شهادت امام محمد باقر علیه السلام ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید به صورت عمودی طراحی شده است که دارای قسمت های زیر می باشد : تایپوگرافی طلایی باقر العلوم علیه السلام به همراه تصویر png نور شمع و گلهای اسلیمی و مینیاتوری ، تصویر png کبوتر ، بک گراند تذهیب دار و اسلیمی به رنگ تیره و مشکی ، تصویر png گلبرگ های سرخ در زمینه طراحی ، خطاطی سالروز شهادت پنجمین گل باغ نبوی حضرت امام محمد باقر علیه السلام بر عموم شیعیان تسلیت و تعزیت باد ، طرح بک گراند تذهیب دار اسلامی تیره و طلایی در زمینه و ... که می توانید کلیه قسمتهای بنر شهادت امام محمد باقر (ع) را ویرایش نمایید.

بنر psd شهادت امام محمد باقر

بنر لایه باز و psd شهادت امام محمد باقر ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت 2 در 3 متر و به صورت عمودی چاپ و استفاده نمایید  در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر برای شهادت امام محمد باقر (ع) را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد باقر علیه السلام

بنر لایه باز شهادت امام باقر

بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر

 جدول مشخصات بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

کد طرح 2703
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود