بنر سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

بنر لایه باز سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا و بنر لایه باز روز ازدواج ، در فرمت psd طراحی شده است که قسمتهای مختلف این طرح را می توانید ویرایش نمایید شما می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح در انواع چاپ های بنر برای روز ازدواج و یا چاپ بنر برای سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا و ... استفاده نمایید.

بنر و پوستر لایه باز سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

طرح بنر تبریک سالروز اردواج امام علی و حضرت زهرا و یا بنر روز ازدواج ، از لایه های زیر تشکیل شده است : تصویر png حاشیه اسلیمی ، تایپوگرافی علی و فاطمه ، تصویر png پروانه اسلیمی ، تصویر png گلهای اسلیمی ، تصویر png گلهای شاد و رنگی ، تصویر png مرغ اسلیمی ، خطاطی جمله پیامبر اکرم (ص) درباره ازدواج : بهترین ازدواج ها آن است که آسان تر انجام گیرد ، خطای نستعلیق متن بنر روز ازدواج : اول ذی الحجه سالروز پیوند آسمانی حضرت امیر المومنین امام علی (ع) و دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا (س) و روز ازدواج مبارک و فرخنده باد و ... که می توانید همه قسمتهای طرح را ویرایش نمایید.

طرح بنر سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)

طرح بنر روز ازدواج در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر به صورت عمودی در انواع چاپ بنر و یا جاپ پوستر و ... از آن استفاده نمایید رد تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز طرح بنر روز ازدواج و یا بنر سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

بنر لایه باز سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

بنر سالروز ازدواج حضرت زهرا و حضرت علی

 جدول مشخصات بنر لایه باز سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

کد طرح 2702
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود