بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

  • پنجشنبه 09 مرداد 1399
  • 2020
0ديدگاه

بنر جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم و یا بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح از آن به عنوان بنر و پوستر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم در اندازه های بزرگ 2 در 3 متر و یا A3 و ... استفاده نمایید با توجه به فرمت طرح ، قسمتهای مختلف این بنر عید غدیر خم را می توانید ویرایش نمایید.

بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

طرح بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم ، از لایه های زیر تشکیل شده است : تصویر png برای عید غدیر خم ، تصویر و وکتور png کبوتر ، تصویر png گل های اسلیمی ، طرح حاشیه اسلیمی ، خطاطی نستعلیق و تایپوگرافی شده جشن بزرگ عید سعید غدیر خم ، کادر حاشیه اسلیمی برای قرار دادن نام سخنران و مداح و زمان و مکان برگزاری مراسم ، طرح تذهیب اسلامی در بک گراند طرح ، و ... که می توانید همه قسمتهای این بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم را ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم ، در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگتر برای اطلاع رسانی جشن عید غدیر استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر جشن عید سعید غدیر خم

بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

 جدول مشخصات بنر لایه باز اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

کد طرح 2712
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 52 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود