بنر لایه باز تسلیت

بنر لایه باز تسلیت

  • دوشنبه 22 دی 1399
  • 1581
0ديدگاه

بنر تسلیت

بنر لایه باز تسلیت در فرمت psd بوده است که با توجه به فرمت آن کلیه قسمت های آن را می توانید ویرایش و جابجا نموده و به عنوان طرح لایه باز بنر تسلیت و یا بنر لایه باز ابراز همدردی و یا طرح بنر تسلیت و ابراز همدردی چاپ و استفاده نمایید این طراحی در گروه "پی اس دی پرینت" تهیه و طراحی شده است.

بنر تسلیت

بنر تسلیت که نمونه تصویر آن را مشاهده مینمایید لایه باز بوده که متشکل از قسمت های زیر بوده است : تایپوگرافی و خطاطی هوالباقی به صورت کشیده ، دوربری گلهای اسلیمی و مینیاتوری ، خطاطی نستعلیق متن تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما ، ما را در غم خود شریک بدانید ، دوربری شمع روشن و ایستاده به همراه پروانه و گلبرگهای پرپر ، بک گراند تیره و مشکی در زمینه طراحی ، تصویر شمع های روشن در زمینه ، دوربری نور ، کادر و مکانی بری قرار دادن خانوده محترم و از طرفه ، و .... همه قسمت های این طراحی را می توانید جابجا و ویرایش و نوشته های دلخواه خود را جایگزین نمایید.

بنر لایه باز تسلیت و ابراز همدردی

طرح بنر ابراز همدردی که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با رزولویشن 72 و با کیفیت بالا طراحی شده است ، که می توانید در انواع سایزهای بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید این طراحی مناسب برای چاپ انواع بنر ابزار همدردی و تسلیت میباشد.

جدول مشخصات بنر تسلیت

کد طرح 2834
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*300 CM
حجم فایل 45 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تسلیت

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود